Hakkımızda

timekonferans.com

Time Konferans, Sinema ve Konferans Koltuğu sektöründe faaliyet göstermek üzere, 2005 yılında kuruldu. Her bütçeye uygun ürün çeşitliliği, yüksek indirim oranlarıyla müşterilerimize ayrıcalıklarla dolu bir deneyim yaşatıyoruz.

Time Konferans, Teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Profesyonel  bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Time Konferans Sinema ve konferans koltuğundaki yatırımı olarak, Kurulduğumuz günden bu yana değişimi, gelişim ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımları günümüz teknolojisi ile üretmeyi hedefliyoruz.

Firmamız, kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, konferans koltukları, sinema koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir. Time Konferans; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.

 

Yalnızca en iyiler zamanın değerini bilir.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize, daha kaliteli bir yaşam için ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri müşteri memnuniyetini temel alarak, sosyal ve çevre sorumluluğu bilinciyle sunmaktır.

MİSYONUMUZ

Kendi alanımızda başlattığımız öncü çalışmaları sürekli yenilenen teknolojisiyle hep daha kaliteli ve tam zamanında sunmak, birikimlerimizi bilgi ve tecrübemizle harmanlayarak gelecek kuşaklara aktarmaktır.

STRATEJİMİZ

Stratejik ortaklıklarla güçlü entegrasyona dayanan eko-sistemimizde, müşterilere Güven ve Kolaylık; mağazalara ise Destek ve Özen üzerine dayalı değer önerileri sunmaktır.

 
İMALAT GÖRÜNTÜLERİMİZ